Navigace

Organizace šk. roku Rozmístění tříd Kroužky

Školní rok 2019/2020

Kroužky

 

ROZVRH KROUŽKŮ

průběžně doplňován a aktualizován, 17. 1. 2020

(Odkazy a nabídky agentur níže)

 

Den

Název

Vedoucí

Čas

Učebna

PONDĚLÍ

Doučování z Čj V. B

(Šablony EU)

Zdenka Kočková

6.45 – 7.45

Učebna V. B

Doučování z M 8. ročník

(Šablony EU)

Ondřej Hlaváč

6.50 – 7.50

Učebna VIII. B

Angličtina 3. – 4. ročník

Alena Švecová

13.00 – 14.00

Učebna IV. B

Angličtina 1. třídy

Rezonance

13.00 – 13.45

Jazyková učebna

Angličtina 2. třídy

Rezonance

14.00 – 14.45

Jazyková učebna

Angličina 3. třídy

Rezonance

15.00 – 15.45

Jazyková učebna

Angličtina Cambridge Flyers 5. – 6. třída

Rezonance

16.00 - 16.45

Jazyková učebna

Ukulele – 1. i 2. stupeň

Zuzana Foltová

14.00 – 15.00

Hudebna (IV. A)

Čtenářský klub

1. stupeň

Zdenka Kočková

13.00 – 14.30

Učebna V. B

Školní knihovna

Edita Růžičková

13.15 – 14.15

Knihovna

Vědecké pokusy I. - začátečníci - od 1. třídy

Agentura Kroužky

13.30 - 14.30

Učebna III. B

Vědecké pokusy II.

pokročilí od 2. třídy

Agentura Kroužky

14.45 - 15.45

Učebna III. B

Doučování z matematiky

IX. A (Šablony EU)

Pavel Mácha

14.30 – 15.30

Učebna IX. A

Angličtina 4. – 5. třída

Libere

15.15 – 16.15

Učebna IV. B

Dance Way

Dance Way

15.30 – 17.00

Volnočasovka

ÚTERÝ

Angličtina 3. – 4. ročník

Alena Švecová

13.00 – 14.00

Učebna IV. B

Angličtina 5. ročník

(Šablony EU)

Ondřej Hlaváč

13.45 – 14.45

Učebna VIII. B

Pohybové doučování I. C (Šablony EU)

Lucie Zvěřinová

13.15 – 14.15

Učebna III. B nebo ŠD herna

Školní knihovna

Edita Růžičková

13.15 – 14.15

Knihovna

Doučování z matematiky 7. ročník (Šablony EU)

Lucie Goliášová

13.45 – 14.45

Učebna VII. B

Kytara II. pokročilí

Zuzana Foltová

14.00 – 15.00

Hudebna (III. B)

Vědecké pokusy

Veselá věda

14.00 – 15.00

Učebna V. A

Boj. sporty a sebeobrana

Agentura Kroužky

14.40 - 15.40

Volnočasovka

Výtvarný kroužek

Kryštof Vancl

14.00 – 15.30

Učebna VIII. B

Badatelský klub

1. stupeň

Zdenka Kočková

13.30 - 15.00

Učebna V. B

Hip Hop a Street dance

Agentura Kroužky

15.45 - 16.45

Volnočasovka

Sólový zpěv

Veronika Kočová

12.40 – 13.40

Hudebna

  Sportuj ve škole Marek Brychta 14.35 - 15.20 Tělocvična

STŘEDA

Doučování z M 5. ročník

(Šablony EU)

Zdenka Kočková

6.45 – 7.45

Učebna V. B

Doučování z Čj (Šablony EU) Miloš Klikar 6.45 – 7.45 Učebna VI. B

Pastelka I. (Šablony EU)

Galina Pastorová

11.40 – 12.40

Koncovka ŠD

Doučování z Čj/M – III. B

1. skupina (šablona EU)

Lenka Schejbalová

7.00 – 7.45

Učebna III. B

Hravé čtení

(Šablony EU)

Galina Pastorová

13.00 – 14.30

Volnočasovka

Keramika začátečníci

Zuzana Foltová

12.30 – 14.30

Keramická dílna

Angličtina 1. třídy

Rezonance

13.00 – 13.45

Kuchyňka

Angličtina 2. třídy

Rezonance

14.00 – 14.45

Kuchyňka

Angličina 3. třídy

Rezonance

15.00 – 15.45

Kuchyňka

Angličtina Cambridge Flyers 5. – 6. třída

Rezonance

16.00 -16.45

Kuchyňka

Malý průzkumník přírody

-

14.00 – 15.30

v současnosti pozastaven

Kroužek robotiky

Robokids

15.00 – 16.00

Učebna V. A 

Příprava z matematiky na SŠ

Pavel Mácha

14.00 – 15.00

Učebna IX. A

Příprava z matematiky na SŠ

Lucie Goliášová

14.00 – 15.00

Učebna IX. B

Debrujáři

Zdenka Kočková

14.00 – 15.00

Učebna V. B

Dance Way

Dance Way

14.30 – 16.00

Volnočasovka

Doučování z Čj –

7. – 8. ročník

(Šablony EU)

Edita Růžičková

14.15 – 15.15

Učebna VIII. B

Turistický kroužek

Miloš Klikar

15.00 – 17.20

Tělocvična

ČTVRTEK

Pastelka II.

(Šablony EU)

Galina Pastorová

11.40 – 12.40

Koncovka ŠD

Zumba – 3. – 4. třídy

Markéta Mašková

13.00 – 14.00

Volnočasovka

Pohybové doučování I. C (Šablony EU)

Lucie Zvěřinová

13.15 – 14.15

Učebna III. B nebo ŠD herna

Angličtina 1. třída

Libere

13.40 – 14.40

Učebna V. A

EKO školák

Eliška Chaloupková

14.00 – 15.00

Kuchyňka

Keramika pokročilí

Zuzana Foltová

14.00 – 15.00

Keramická dílna

Karate – začátečníci

1. stupeň

Olymp Praha

16.00 – 17.15

Volnočasovka

Sólový zpěv

Veronika Kočová

11.45 – 12.45

Hudebna

Výtvarný kroužek,

6. ročník

Kryštof Vancl

14.00 – 15.30

Učebna VI. A/ VI. B

PÁTEK

Doučování z matematiky 7. ročník (Šablony EU)

Lucie Goliášová

6.50 – 7.50

Učebna VII. B

Doučování z Čj/M – III. B

2. skupina (šablona EU)

Lenka Schejbalová

7.00 – 7.45

Učebna III. B

Čeština pro cizince – 1. stupeň

Zdenka Kočková

7.00 – 7.45

Učebna V. B

Čeština pro cizince – 1. stupeň (mladší)

Zdenka Kočková

13.15 – 14.00

Učebna V. B

Kytara I. - začátečníci

Zuzana Foltová

12.30 – 13.30

Hudebna (IV. A)

Třídní kapela – 6. ročník

Zuzana Foltová

14.00 – 15.30

Hudebna (IV. A)

Aerobik - pro 1. a 2. třídu

Agentura Kroužky

13.30 - 14.30

Volnočasovka

Aerobik – od 3. třídy

Agentura Kroužky

14.30 - 15.30

Volnočasovka

Florbal

Bučis

13.45 – 15.15

Tělocvična

 

 

NABÍDKY SPOLUPRACUJÍCÍCH AGENTUR

Agentura Kroužky: Vědecké pokusy, Hip hop-Street Dance, Aerobik, Bojové sporty


krouzky20.pdf

NOVÉ - kroužky v 2. pololetí

 

Jazyková škola REZONANCE - Koncept propojení výuky českého lektora s výukou vedenou rodilou mluvčí - aktualizováno leden 2020

Rezonance_-_unor20.pdf - aktuální leták na 2. pololetí od února 2020

Jazyková škola LIBERE:  Kurzy pro žáky 1. stupně zábavnou formou, rozvíjející hlavně konverzaci a praktickou stránku jazyka. Po dosažení určité jazykové úrovně  možnost složení dětské cambridgeské zkoušky – není podmínkou.

Leták a přihlášení

Libere.pdf

 

Bučis Team nabízí: Kroužek florbalu FC Bučis Team pravidelné páteční tréninky (13:45 – 15:15 hod).

Dance Way nabízí: Dance School 2x týdně

 

 

Malý průzkumník přírody - v současnosti pozastaven (k 11. 12. 2019)

Kroužek je určen všem malým průzkumníkům a dobrodruhům, pro které je pobyt v přírodě zdrojem zábavy i nových poznatků. Se skupinkou dětí vyrážíme ven do okolí školy, abychom společně prozkoumali známá i méně známá místa a podívali se na ně očima botanika, entomologa či ornitologa. Budeme si společně hrát, ptát se, dělat experimenty, bádat a prožívat. Na kroužek není třeba žádné speciální vybavení, jen oblečení přizpůsobené aktuálnímu počasí a pobytu venku, protože chodíme ven téměř za každého počasí.

1. - 5. třída ZŠ, čas: středa 14.00 - 15.30 - začátečníci, středa 14.00 - 15.30 - pokročilí

první lekce 2. října 2019, cena: 1580,- za pololetí (=15 lekcí)

kontakt: http://www.ekodomov.cz/maly-pruzkumnik-prirody/ (přihlášky)

Plakat_MPP.pdf

 

EKOškolák - čtvrtek 14.00 - 15.00 hod. (pro žáky 1. i 2. stupně) - p. Chaloupková

 

Karate Olymp Praha - čtvrteční tréninky, 16.00 - 18.00 hod.

Ukázková hodina s ukázkou karate proběhne 12. 9. 2019, od 16:00 (I. stupeň) a 17:00 (II. stupeň). Všichni zájemci jsou zváni!

karate_olymp.pdf

Informační leták, termíny

 

ROBOTIKA - KROUŽKY - kroužek probíhá každou středu 

 

Interaktivní leták. 

robokids.pdf

kroužek obsazen! Zahájení středa 9. 10.2019

 

VESELÁ VĚDA - KROUŽEK VĚDECKÝCH POKUSŮ

Kroužek zábavných “skorovědeckých” pokusů z chemie, fyziky a biologie pro děti z 1. stupně ZŠ. Přihlášky a více informací na: www.veselaveda.cz


Pro školní rok 2019/20 nové pokusy, nové pomůcky.

Každé úterý od 14.00 hod. (60 minut, 15 lekcí za pololetí, 1590Kč/pololetí)

 

Novinky

Kontakt

  • Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210
    Jakutská 1210/2, 100 00, Praha 10
  • 267 311 043 - centrála - OMLUVY ŽÁKŮ, kontakt na učitele
    267 310 135 - ředitelka školy Ing. Sylva Taufmannová
    267 311 044 - ekonomka školy Ing. Eva Fučíková
    272 730 956 - vedoucí školní jídelny Irena Benešová