Navigace

Vedení školy PORADENSKÉ SLUŽBY Učitelé Vychovatelky ŠD Další funkce Provoz

Personální obsazení

Učitelé

 

Jméno 

Třídnictví 

Předměty 

Konzultace 

Mgr. Galina Pastorová 

I. A 

1. st. 

Středa 6.50 - 7.50 

Mgr. Lucie Zvěřinová 

I. B 

1. st. 

Středa 6.50 - 7.50 

Mgr. Jarmila Rybáriková 

II. A 

1. st. 

Úterý 6:40 – 7:40 

Mgr. Iveta Jandová 

II. B 

1. st. 

Po, Čt 7.15 - 7.45 

PhDr. Michal Vaněček 

II. C 

1. st. 

Středa 6:40 – 7:40 

Mgr. Barbara Sobotková 

III. A 

1. st. 

Středa 6:45 – 7:45 

Mgr. Zdenka Kočková 

III. B 

1. st. 

Čtvrtek 6.40 - 7.40 

Mgr. Kateřina Švarcová 

III. C 

1. st. 

Úterý 6:45 –7:45 

Mgr. Zuzana Foltová 

IV. A 

1. st., Hv 

Pondělí 15:00 – 16:00 

Mgr. Hana Damborská  

IV. B 

1. st., Hv, Sbor 

Pondělí 13:00 – 14 .00 

Mgr. Lenka Schejbalová 

IV. C 

1. st. 

Středa 6:40 – 7:40 

Mgr. Jana Fialová 

V. A 

1. st.  

Úterý 6.40 - 7.40 

Mgr. Pavla Berná 

V. B 

Čj, Aj, VkO 

 Středa 14:00-15:00 

Mgr. Kateřina Horáková 

V. C 

1. st. 

 Pondělí 7:00-7:50 

Mgr. Lucie Goliášová 

VI. A 

M, Fy, Prč, Ek 

 Úterý 13.30 - 14.30 

Mgr. Marek Brychta  

VI. B 

Z, VkO, Tv 

 Středa 14:30 – 15:30 

Mgr. Jan Turinský 

VII. A 

Dě, Děs, Z, Prč 

Pondělí 14:30 – 15:30 

Mgr. Edita Růžičková 

VII. B 

Čj, Dlv, Vv, Prč 

Pondělí 14:00-15:00 

Mgr. Pavel Mácha 

VIII. A 

 Pondělí 14.30 - 15.30 

Mgr. Veronika Kočová 

VIII. B 

Čj, Hv 

 Čtvrtek 13.30 - 14.30 

Mgr. Pavla Kofroňová 

IX. A 

M, CzM, Prč, Ch 

Úterý 13:30 – 14:30 

Mgr. Miloš Klikar 

IX. B 

Čj, Dlv, Tv, Nj 

 Úterý 12.30 - 13.30 

 

 

 

 

Ing. Sylva Taufmannová 

 

Ch, Ek 

Úterý 14:30 – 15:30 

Mgr. Zdeněk Hyan 

 

M, Vl, Př, Dě 

Pondělí 14.30 - 15.30 

Mgr. Alena Švecová 

 

Aj 

Úterý 6:40-7:40 

Mgr. Jan Jakšič 

 

Aj, Šj, Hv 

Pondělí 14:00-15:00 

Mgr. Elvíra Fraňová 

 

Aj 

Úterý 6:40-7:40 

Bc. Alžběta Melichárková 

 

Aj, Hv 

Úterý 14:00 – 15:00 

Mgr. Markéta Zrůstová 

 

Aj, Nj 

Čtvrtek 14:30 – 15:30 

Mgr. Petr Stratil 

 

Hv, Inf, Prč 

Středa 14:00 – 15:00 

Mgr. Petr Trojan  

 

Fy 

Čtvrtek 13:30 – 14:30 

Mgr. Kryštof Vancl 

 

Vv, Prč, VkO 

Pondělí 14:00 – 15:00 

Ondřej Pfrogner 

 

Inf 

Středa 14:10 – 15:10 

Barbora Paulusová 

 

Př, Tv 

Pondělí 13:30 – 14:25 

Nikola Beranová 

 

Př, Tv, VkZ 

Pondělí 13:30 – 14:25 

Novinky

Kontakt

  • Základní škola, Praha 10, Jakutská 1210/2, příspěvková organizace
    Jakutská 1210/2, 100 00, Praha 10
  • 267 311 043 - centrála - OMLUVY ŽÁKŮ, kontakt na učitele
    267 310 135 - ředitelka školy Ing. Sylva Taufmannová
    267 311 044 - ekonomka školy Markéta Donátová
    774 450 026 - vedoucí školní jídelny Irena Benešová